Antalya’da İnşaat Firması
HAKKIMIZDA

Nirvana Tarihçe

Nirvana İnşaat ve Turizm Firması’nın ilk olarak turizm alanında faaliyetle ticaret hayatına başlamıştır. Bir aile şirketi olan Hüseyin Ulukapı ve Kenan Ulukapı kardeşlerin girişimleriyle kurulmuş olan firmamızın 1990'lı yıllardaki faaliyetleri arasında öncelikle turizm yer almaktaydı. Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Fakültesi mezunu olan ve uzun yıllar seyahat acentesinde yönetici olarak görev yapan Hüseyin Ulukapı, ve yine turizm seyahat acentesi deneyimi olan kardeşi ziraat mühendisi Kenan Ulukapı ile birlikte Antalya’nın o yıllardaki artan turizm potansiyelini değerlendirmek amacıyla Nirvana İnşaat ve Turizm firmasını kurmuşlardır. İlk yıllardaki faaliyetlerimiz arasında seyahat acenteliği, yurtdışından ülkemize turist getirmek maksadıyla yapılan paket tur ve incoming hizmetleri, günlük tur hizmetleri ve araç kiralama gibi faaliyetler yer almaktayken 2000 yılından itibaren firmamızın faaliyetlerine emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmetleri de ilave edilmiştir.

Nirvana Emlak

Antalya’da Emlak Yatırımı yapmak için çok farklı nedenlerin yanı sıra en önemli nedenlerin başında iklimi ve buna bağlı olarak muhteşem doğası gelmektedir. Türkiye genelinde emlak sektörünün son yıllarda en hızlı gelişen illerinden biri olan Antalya, yabancı ve yerli yatırımcıların konut satışında en çok tercih ettiği il olan İstanbul’dan sonra 2.nci sıradadır. Bunun yanı sıra Antalya’nın turizm potansiyelindeki artış ve buna bağlı olarak Antalya’ya yerleşen insan sayısı ve istihdamın artması, Antalya’daki emlak pazarının hareketlenmesini doğurmuştur. Nirvana İnşaat firması, Antalya’nın hem turizm hem de emlak sektörlerindeki artan potansiyelden faydalanarak emlak ve gayrimenkul danışmanlık hizmetlerini de bünyesine dahil etmek suretiyle büyümesine devam etmiştir. Uzun yıllar ülkemizden 2.nci konut almak isteyen yabancı uyrukluların Antalya ve çevresinde konut edinmesi konusunda danışmanlık ve emlak hizmetleri veren firmamız, yerli ve yabancı yatırımcıların hangi özelliklerde ve hangi fiyat aralıklarında konut edindikleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Nirvana İnşaat

Şirketimizin deneyimlerine, 2003 yılından itibaren inşaat sektörünü de ilave etmek suretiyle, bu yıllarda Antalya’daki artan konut taleplerine cevap veren toplu konut, site ve villa projeleri inşa etmeye başlamıştır.

Nirvana İnşaat Antalya ve çevresinde faaliyet gösteren güçlü ve güvenilir bir inşaat firmasıdır. İnşaat Firması olarak Antalya, Konyaaltı, Muratpaşa, Döşemealtı, Kemer, Belek ve çevresinde üretmiş olduğumuz projeler, satılık daireler, villa ve emlak yatırımlarını hayata geçirirken, her bütçe ve kullanıma uygun, çevre ile uyumlu, modern inşaat tekniklerine göre inşa edilmelerini her zaman ön plana aldık.

Amacımız, Nirvana İnşaat Firmasını Antalya’nın önde gelen kaliteli bir inşaat firması yapmak, ürettiğimiz projeleri kullanıcıların isteğine uygun, satış fiyatlarına göre optimum kalite standartlarında, enerji tasarrufu sağlayan, doğal çevreye uyumlu, görsel ve estetik açıdan fark yaratan yaşam alanları, konut ve villa sitelerini üretmektir.

Antalya’da güvenilir bir inşaat firmasından daire, villa satın almak, emlak yatırımı yapmak isteyen herkese sunacağımız projelerimizden veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmalarını tavsiye eder, değerli işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Hüseyin Ulukapı

Çaybaşı Mahallesi 1375. Sokak No 7/2 Muratpaşa 07100 Antalya
+90 242 311 6 333 PBX     info@nirvana-insaat.com