Antalya’da İnşaat Firması
HAVALİMANI TRANSFERİ


Nirvana İnşaat ve Turizm Firmasının faaliyetlerinden olan Turizm Departmanımız sayesinde misafirlerimizin Antalya havalimanı transferlerini, otel rezervasyon hizmetlerini sağlamaktayız. Antalya havaalanı transferleri, transfer görevlisi eşliğinde kişiye özel lüks sedan araçlar ve minibüslerle yapılmaktadır. Havalimanı transfer fiyatları aşağıda liste halinde verilmiştir.

Antalya havaalanı VIP transferlerimizde Mercedes VIP minibüs, Mercedes Benz S Serisi, C Serisi ve E sınıfı araçlarla limuzin hizmet sunulmaktadır. Ayrıca grup transfer taleplerinizde 45 koltuklu otobüslerle hizmet verilmektedir. İşadamları ve tatilciler için grup ve münferit transfer talepleriniz günün her saatinde hizmetinizdedir ve size özel servislerdir. Uçuş bilgilerinizi seyahat acentemizdeki görevlilerimize bildirmeniz halinde Antalya uluslar arası havalimanına hem geliş hem de dönüş uçuşları için tüm transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ev tanıtım gezilerine katılacak olan ve şirketimizden gayrimenkul almak için gelen misafirlerimize Antalya havalimanı transfer servislerimiz ücretsizdir.

Antalya Havaalanı Transfer Fiyat Listesi;

Antalya Havaalanı > Lara, Kundu Bölgesi 100 TL
Antalya Havaalanı > Konyaaltı Bölgesi 100 TL
Antalya Havaalanı > Belek Bölgesi 175 TL
Antalya Havaalanı > Kemer Bölgesi 175 TL

Çaybaşı Mahallesi 1375. Sokak No 7/2 Muratpaşa 07100 Antalya
+90 242 311 6 333 PBX     info@nirvana-insaat.com