Antalya’da İnşaat Firması
ARAÇ KİRALAMA


Antalya’da Kiralık Araç

Antalya’da araç kiralamak için bizlerle iletişime geçiniz. Kiralık araba taleplerinizde, aracınızı Antalya havalimanına ya da kaldığınız yere teslim ediyoruz. Şirketimizin bünyesinde yer alan binek, sedan, mini van ve minibüsler, günlük ve haftalık olarak kiraya verilmektedir.

Araç Kiralama Bedeli

Aracın kiralandığı sezonlara bağlı olarak 2 döneme ayrılır. Yüksek sezon denilen turizm sezonu, yılbaşı, bayram ve resmi tatil dönemleri ve düşük sezon denilen ve genellikle Kasım ayı başından Mart ayı sonuna kadar olan dönemi kapsar. Araç kira ücretine, 3ncü şahıslara karşı (poliçe dahilinde) kasko, % 18 KDV, Antalya merkez ve havalimanında araç teslim etme ve teslim alma dahildir. Ödeme araç tesliminde nakit yada Kredi kartı ile alınır.

Araç Teslimi

Rezervasyon esnasında belirtilen ve firmamız tarafından teyit edilen yerde aracınız teslim edilir. Genellikle Antalya havalimanı ve Antalya içi otellerde araç tesliminden ücret alınmaz.

Gerekli Belgeler

Araç Kiralamak için sürücünün en az 25 yaşında ve 3 yıllık geçerli ehliyet sahibi olması, pasaport yada kimlik kartının kiralama sırasında ibra edilmesi gerekir.

Sigorta ve Kasko

Araçlarımızın tamamında Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ve Full Oto Kasko poliçeleri yapılmıştır. Kiralık araçlarımız 2012 model ve üzeri araçlardır.

Kaskoya Dahil Olmayanlar

Alkol ve uyuşturucu alarak araç kullanmak ve bu durumda kaza yapmak.
Hız limitlerinin üzerinde araç kullanılması
Kazadan sonra taraflar arasında yada polis nezdinde kaza tutanak raporu tanzim edilmemesi.
Cam kırılması, lastik patlaması, araç ruhsat ve belgelerinin, plakanın, kaybolması,
Dahili ve harici aksesuarlar yada kişisel eşyaların kaybolması sigorta kapsamına girmez.

Çaybaşı Mahallesi 1375. Sokak No 7/2 Muratpaşa 07100 Antalya
+90 242 311 6 333 PBX     info@nirvana-insaat.com